برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۰۰/۶/۲۵

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» خرید فرش ارزان اینترنتی

خرید اینترنتی فرش ارزان

فرش ماشینی ارزان
فرش
یکی از مهمترین ملزومات هر خانه ای به شمار می رود که وجود آن بسیار لازم و ضروری است . فرش های ماشینی را می توان بسته به کیفیت ان ها در رده های فرش درجه یک و فرش درجه دو تا فرش درجه پنج قرار داد.
امروزه با توجه به نوسانات قیمت ارز و اوضاع اقتصادی حال حاضر، خرید فرش ماشینی ارزان از اولین اهداف خریداران است. خرید قالی ماشینی ارزان بر اساس برخی از ایتم ها و مشخصات فرش ماشینی صورت می گیرد.

فرش های ماشینی کاشان علاوه بر داشتن کیفیت بالا و ظاهر زیبا دارای قیمت مناسبی هستند که این مورد خود نیز دلایلی دارد 
همیشه ویژگی های موجود در فرش و روش خرید فرش می تواند در قیمت فرش و ارزان بودن ان دخیل باشند.
برخی از فرش های ماشینی به دلیل بافت با الیاف معمولی و تعداد شانه و تراکم کمتر به عنوان فرش ماشینی ارزان به فروش می رسند.
جنس نخ از اولین دلایل ارزان بودن فرش است. مواد اولیه ای که در فرش های ماشینی به کار می روند در قیمت قالی ماشینی بسیار تاثیر دارند و می توانند قیمت ان را کاهش و یا افزایش دهند.
شانه و تراکم نیز از جمله فاکتورهایی هستند که باعث تغییر قیمت فرش می شوند. هر چه شانه و تراکم فرش کمتر باشد فرش ارزان تر است. کیفیت نخ خاب قالی های ماشینی از اولین المان های تعیین کننده قیمت و کیفیت فرش هستند.

قالی های ارزان پانصد شانه
از دسته فرش های ارزان ماشینی هستند که به دلیلتعداد ریشه های کمتر نسبت به فرش های تراکم بالا از الیاف کمتری استفاده می کنند و قیمت پایین تری دارند. این فرش های ماشینی درجه یک ارزان دارای ویژگی های خاصی چون ضد حساسیت بودن و لطافت بالا می باشند و قابلیت پاخور شدن زیادی دارند.
فرش های 440 شانه ارزان کاشان با نخ پلی استر و بی سی اف بافته می شوند و از دسته فرش های ارزان بازار هستند که هر کس می تواند با هر بودجه و توان مالی این محصولات را خریداری کند.
قالی ماشینی درجه یک طرح هفتصد شانه کاشان از دیگر نمونه های قالی ماشینی ارزان کاشان است که با طرح و نقوش فرش هفتصد شانه و مشخصات فرش 500 شانه به عنوان فرش طرح هفتصد شانه معرفی می شود. این فرش های زیبا و ارزان با ارتفاع خاب زیادی که دارند به عنوان بهترین فرش ماشینی ارزان در تمامی فضا ها به کار می روند.

برخی از فرش های ماشینی ارزان با الیاف مصنوعی چون نخ بی سی اف و پلی استر بافته می شوند. این الیاف مقاومت و دوام بالایی دارند ولی به خاطر کیفیت کمتر از نخ اکریلیک دارای قیمت کمتری می باشند. قالی های ارزان پلی استر با دستگاه های به روز بافته نمی شوند و بافت با دستگاه های قدیمی از دیگر دلایل ارزان بودن این فرش ها است.

در بازار فرش هایی وجود دارند که به علت عیب و نقصی که دارند با قیمت بسیار ارزان تر به فروش می رسند و به این محصولات فرش ماشینی درجه سه ارزان می گویند. در صورتی که عیب فرش در قسمت اهار قابل برطرف شدن نباشد از کیفیت و درجه ان کاسته می شود و فرش با قیمت کمتری عرضه می گردد.
موضوعاتی چون تقارن رنگ و طرح فرش، فرورفتگی الیاف فرش، وجود سوراخ و پارگی در فرش، وجود تکرار بافت در فرش، نابرابر بودن ارتفاع نخ خاب سطح فرش و نبود سایز های دقیق در فرش از دلایل ارزان بودن تعدادی از فرش های ماشینی می باشد.

برای خرید فرش ماشینی ارزان باید به نوع کاربرد فرش و روش خرید ان نیز توجه داشت. در صورتی که فرشی برای خانه های ویلایی و خانه باغ می خواهیم باید فرش های ارزان و با کیفیت 500 شانه را انتخاب نماییم زیرا این محصولات، ظرافت بالایی ندارند ولی از دوام و کیفیت زیادی برخوردارند و به عنوان ارزانترین فرش در این مکان ها به کار می روند.

خرید اینترنتی فرش ماشینی ارزان
خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه می تواند به تمامی مشتریان کمک کند تا به فرش ماشینی اصل ارزان دسترسی پیدا کنند.
فرش های ماشینی که در فروشگاه های اینترنتی فرش وجود دارند نسبت به فرش هایی که در فنمایشگاه های حضوری به فروش می رسند بسیار ارزان تر هستند زیرا در این مراکز هیچ گونه واسطه ای وجود ندارد و فرش با قیمت مصوب تولیدی به دست مشتری می رسد.
خرید فرش ارزان از این مراکز به منزله بی کیفیتی فرش نیست و عرضه مستقیم فرش و استفاده از مواد اولیه ارزان باعث عرضه فرش ماشینی ارزان شده است .
در خرید فرش ارزان اینترنتی هزینه های اضافه ای چون اجاره مغازه، هزینه پرسنل، هزینه آب و برق در قیمت فرش وجود ندارند و به همین علت انواع قالی های ماشینی با قیمت بسیار مناسب تر به فروش می رسند.

در خرید آنلاین فرش ماشینی نیازی نیست که از خانه و یا محل کار خارج شده و متحمل هزینه های گزاف رفت و امد شد. این روش به خریدار کمک می کند تا با حداقل هزینه و در کسری از زمان به ارزانترین و زیباترین قالی ماشینی دسترسی پیدا کند.

در فروشگاه های انلاین فروش فرش ماشینی کاشان خدماتی مانند ارسال رایگان فرش نیز در عرضه فرش ارزان تاثیر گذار می باشد.
کارخانجات فرش ماشینی کاشان با خرید مستقیم مواد اولیه از صادر کننده و داشتن نیروهای ماهر و عدم صرف هزینه های اضافی برای اموزش و همچنین تولید قالی های ماشینی به میزان انبوه توانسته اند ارزانتری فرش های ماشینی با بالاترین درجه کیفیت تولید کنند.
عرضه مستقیم فرش های ماشینی با تخفیفات ویژه و ارائه جدیدترین فرش های ماشینی تخفیفی از اقدامات جدید فروشگاه اینترنتی فرش خاص کاشان است.
وب سایت فرش خاص کاشان تمامی طرح های قالی ماشینی درجه یک کاشان را به صورت مستقیم از کارخانه در اختیار مشتریان می رساند.
شما می توانید با کیفیت ترین فرش های ماشینی کاشان را بهترین طرح و رنگ و نازلترین قیمت در این فروشگاه مجازی خریداری کنید.

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  حمل و نقل در فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه