برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : چهارشنبه ۰۰/۸/۵

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» خرید فرش 12 متری خاص

فرش 12 متری کاشان

طراحان دکوراسیون داخلی معتقدند فرش ، بیشترین تاثیر را بر دکوراسیون داشته و نقطه عطف زیبایی منازل به شمار می رود . انتخاب سایز بزرگ فرش ماشینی جهت بزرگ‌تر نشان دادن فضای منزل می باشد . فرش می تواند با ایجاد خطای دید فضاهای کوچک را بزرگ و فضاهای بزرگ را کوچک نشان دهد .
سایز فرش میتواند تاثیر مهمی در تغییر و تحول یک فضا داشته باشد. فرش به یک فضای تعریف نشده هویت می بخشد . عدم دقت در ابعاد فرش سبب می شود که بعد از پرداخت قیمت فرش و خرید فرش، پس از حمل به منزل و پهن کردن آن برای استفاده، بسیار بزرگ به نظر می‌رسد . 
سایز فرش را نباید اندازه کف محیط موردنظر خود انتخاب کنید ؛ به طور مثال اگر مکان موردنظر شما 12 متر است انتخاب فرش 12 متری برای کفپوش کردن این اتاق اشتباه است.
احتیاجی نیست تمام خانه را با فرش بپوشانید و حتی خالی بودن فضاهایی از خانه ، زیبایی را بیشتر کرده و جذابیت فرش را بالا می برد . فضاهای کوچک را باید با فرش هایی پوشاند که اندکی فاصله با دیوار داشته باشند و رنگ زمینه آن ها روشن باشد . وجود فاصله بین لبه فرش و دیوار بر زیبایی دکوراسیون می افزاید که خانه را بزرگ نشان داده و به بیننده اجازه می دهد تا تمام نگاره های فرش و وجود قرینگی در نقشه را از نظر بگذراند .
فرش باید با توجه به نوع دکوراسیون انتخاب شود و کاربری آن از پیش تعیین شده باشد .اندازه ها ی اصلی فرش ماشینی در سایز های فرش ماشینی 6 متری ( 2 * 3 ) ، فرش ماشینی 9 متری ( 2.5 * 3.5 ) و فرش ماشینی 12 متری ( 3 * 4 ) ارائه می شود .
نحوه ست کردن فرش 12 متری با دکوراسیون
فرش زینت بخش منزل است و نقش مهمی در زیبایی منزل دارد . بسیاری از افراد جامعه در هنگام خرید فرش ماشینی به دنبال برند و ابعاد خاص برای دکوراسیون منزل خود هستند . فرش یکی وسایل اولیه و موردنیاز طراحی منزل است و تمام وسایل دکوراسیون داخلی باید نسبت به فرش انتخاب شود پس قبل از هرگونه خرید ، باید فرش را انتخاب کرد .
- قبل از خرید فرش نیز باید به رنگ کفپوش ها دقت کنیم اگر رنگ کفپوش ها خنثی هستند انتخاب آن ها راحت تر است ، ولی اگر رنگی باشد باید از تضاد بین رنگ ها برای آنها استفاده کرد .
- برای خرید وسایل تزیینی منزل می توان چند رنگ از رنگ فرش را انتخاب کنیم و وسایل را به نسبت رنگ 60 به 40 انتخاب کنیم .
- قبل از خرید باید اندازه اتاق یا مکان را برای آن فرش تهیه می کنیم در نظر داشته باشید .
- درمحیط های بزرگ نیز مانند محیط پذیرایی کوچک ، استفاده از فرش بزرگ 12 متری انتخابی مناسب و صحیح است .
- فرش ماشینی در محیط پذیرایی بزرگ خانه نباید در اندازه اتاق انتخاب شود و باید دارای اندازه ای مناسب جهت قرار دادن مبل ها بر روی آن به همراه جای راه رفتن مناسب در خارج از فرش باشد.
- تمام خانه را نباید با فرش پوشانید و گاهی خالی بودن فضاهایی از خانه ، زیبایی را بیشتر کرده و جذابیت فرش را بالا می برد .
- فضاهای کوچک را باید با فرش هایی پوشاند که اندکی فاصله با دیوار داشته باشند و رنگ زمینه آن ها روشن باشد .
- وجود فاصله بین لبه فرش و دیوار از آن نظر بر دکوراسیون زیبایی می افزاید که خانه را بزرگ نشان داده و به بیننده اجازه می دهد تا تمام نگاره های فرش و وجود قرینگی در نقشه را از نظر بگذراند .
- فرش باید با توجه به نوع دکوراسیون انتخاب شود و کاربری آن از پیش تعیین شده باشد .
- برای این که فضای مدرن تر و شیک تری در اتاق یا پذیرایی داشته باشید باید بین دیوار و فرش فاصله باشد.
- فرش باید حداقل چند سانتی متر کوچک تر از متراژ اتاق باشد تا کمی از زمین و کفپوش هم دیده شود. 
- در هنگام خرید فرش می توان به جای خرید چند قالیچه از یک فرش 12 متری استفاده کرد .
- فرش اتاق خواب طوری قرار بگیرد که حدود60 سانتی متر از تختخواب بیرون باشد .
- برای آشپزخانه از گلیم فرش های سبک به جای فرش های سنگین استفاده کرد .
- فرش های 12 متری پر نقش و نگار با رنگ روشن برای مکان هایی که بی روح و کسل می باشد به کار می رود تا فضای منزل را بزرگتر و شادتر نشان دهد .
- فرش 12 متری دور صندلی‌ها باید به حدی باشد که بعد از بیرون کشیدن صندلی‌ها از فرش خارج نشود.
- برای پهن کردن فرش زیر میز و صندلی غذاخوری فضای حرکتی برای صندلی‌ها را در نظر داشته باشید.
- زمانی که صندلی ها زیر میز قرار گرفته‌اند حداقل ۵۰ سانتی متر از پایه‌های عقبی صندلی باید در دورتادور فرش باشد.

قیمت فرش 12 متری خاص
 ازعوامل موثر بر قیمت فرش ماشینی تعداد رنگ زمینه فرش و ابعاد آن است . هرچه شانه و تراکم فرش ، تعداد رنگ زمینه و ابعاد فرش بیشتر باشد فرش ارزش بیشتر و قیمت بالا تری پیدا می کند. فرش ماشینی 12 متری فرشی است که متقاضیان بسیاری دارد تقریباً تمام انواع فرش های ماشینی ، ابعاد 12 متری را دارند .
فرش ماشینی 12 متری در تراکم و شانه های مختلفی به بازار فرش ماشینی ارائه می شود که شامل :
فرش ماشینی 12 متری 500 شانه
فرش ماشینی 12 متری 700 شانه
فرش ماشینی 12 متری 1000 شانه
فرش ماشینی 12 متری 1200 شانه
فرش ماشینی 12 متری ترک 700 شانه
گلیم گبه عشایری ماشینی 12 متری

گلیم فرش ماشینی 12 متری
فرش ماشینی 12 متری پتینه 500 شانه
فرش شگی 12 متری
فرش شنل 12 متری

برای قیمت گذاری فرش ماشینی ابتدا باید شانه و تراکم ان مشخص شده و پس از آن متراژ فرش را حساب میکنند . فرش ماشینی 12 متری 700 شانه از پرمصرف ترین فرش های ماشینی می باشد زیرا با داشتن کیفیت بالا دارای قیمت بسیار مناسبی است . در فرش ماشینی 700 شانه با توجه به تعداد رنگ قیمت فرش افزایش قیمت اندکی پیدا می کند .
فرش 12 متری 1000 شانه در دو رنگ 8 و 10 رنگ در دو رنج قیمت عرضه می شوند .
فرش 12 متری 1200 شانه از جدیدترین انواع فرش ماشینی می باشد که ظرافت و زیبایی آن فوق العاده است . این فرش  کیفیت بافت و قیمت بالاتری از سایر فرش های ماشینی دارد .
فرش 1500 شانه جدیدترین و ظریف ترین فرش ماشینی است که تولید می شود و طرح های خاص و زیبایی دارد .
فرش ماشینی ترک یکی دیگر از انواع فرش ماشینی شیک و مدرن است که با متراژ استاندارد تولید می شود .
گلیم فرش از دسته فرش های ماشینی است که بسیار ارزان می باشد .
فرش پتینه به فرشی گفته می شود که حالتی کهنه دارد که در ابعاد متفاوت از جمله دوازده متری نیز تولید می شود .

از عوامل مهم و تاثیرگذار بر کیفیت یک فرش جنس نخ مورد استفاده در بافت فرش است . از ویژگی نخ های آکریلیک می توان به خاصیت بدون پرز بودن آن ها و همچنین ضد حساسیت بودن آن اشاره کرد . نخ های آکریلیک باعث می شوند تا فرش ماشینی کاشان بافتی نرم و لطیف داشته باشد . ارتفاع نخ خاب از دیگر عوامل مهمی است که بر کیفیت یک فرش تاثیر می گذارد

فرش ماشینی 12 متری خاص
فرش های ماشیینی دستبافگونه از دسته فرش های خاص بازار فرش می باشند که به طور معمول با تراکم عرضی 1200 و تراکم طولی 3600 تولید می شوند .
طرح و نقشه های که در این گونه از فرش ماشینی به کار می رود دارای سبک و سیاق خاصی می باشد و شباهت بالایی به فرش دستباف دارد . در بافت فرش ماشینی دستبافگونه از بهترین الیاف و بیشترین تعداد رنگ استفاده می شود . یکی از مهم ترین اطلاعات در مورد فرش ، دستگاه یا ماشین بافت آن است .

فرش گرد 12 متری به عنوان فرش گرد بزرگ
برای بسیاری از دکوراسیون ها می توان انتخاب ابعاد فرش را باتوجه به مبلمان در نظر گرفت، قابل استفاده در سالن پذیرایی منازل می باشد که باعث زیبایی بخشیدن به فضای دکوراسیون منزل می شود. عده ای از فرش گرد 12 متری برای مکان هایی چون پذیرایی بزرگ و لابی های با متراژ بالا استفاده می کنند . این نمونه از فرش ماشینی بزرگ از جدیدترین تولیدات فرش ماشینی می باشد .

خرید فرش ماشینی 12 متری خاص
همان گونه که گفته شد قیمت فرش دوازده متری به عواملی مانند تراکم و شانه و جنس نخ خاب ، مارک ،  برند فرش ماشینی و تعداد رنگ فرش بستگی دارد .
برای خرید فرش 12 متری ارزان قیمت باید به فروشگاه های اینترنتی فرش کاشان مراجعه نمود زیرا در این گونه از فروشگاههای مجازی فرش به صورت مستقیم از درب کارخانه و با حذف واسطه ها و حذف هزینه های نمایشگاه های فیزیکی ارائه می شود.
در فروشگاه آنلاین فرش 12 متری با بالاترین کیفیت و ارسال رایگان به مشتری تحویل داده می شود .برای اطلاع از قیمت فرش ماشینی 12 متری کاشان به سایت فرش کاشان مراجعه نمایید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  شوینده های مناسب فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه